Je asi jasné proč je World of Warcraft nejrozšířenější online hrou, Svou zábavností dokáže zaujmout každého, dokonce i tříměsíční mimina. Maxmilián je nadšený z Holy Paladina, hlavně jeho kouzel a když nahodím “křídla” chechtá s ena celé kolo. Kupodivu se mu nelíbí Orcové ani Death Knighti. Jiné hry jsou na něj málo akční, na ně má ještě čas.
středa 15. prosince 2010
A další hráč do komunity WOW…
neděle 10. října 2010
Pod plachtami 282 mil
Opět doháním resty. Ačkoliv jsem měl data z GPS připravené ihned, k publikaci jsem se dostal až nyní. Jednotlivé denní trasy na jachtě Jakov, celkem pak 282 mil pod plachtami.
GPS vizualizace trasy
A ještě malý výběr fotek z Peposova a Tondova foťáku, sám jsme na focení rezignoval.
pátek 1. října 2010
Windows Live Write
Z moře jsem se vrátil v pořádku, najeli jsem skoro 282 námořních mil. Detaily cesty, včetně fotek a map budou následovat v dohledné době, Mezitím jsem si připravil integraci s Windows Live Write na tento blog, už tak jednoduchou tvorbu obsahu by mi to mělo dále zjednodušit. Výsledkem snad budou častější aktualizace a několikrát slibované převedení starých a nyní zrušených příspěvků zpět k životu.
A z trošku jiného soudku, vždycky mě překvapí jak přesně se trefí Dilbert (tedy Scott Adams) ve svých stripech do dění v práci, patrně bude vnitřní kultura velkých korporací stejná na celém světě. Momentálně mám plné ruce práce z výsledku použití následujícího zařízení.
čtvrtek 16. září 2010
Na moře do Dalmacie
A jinak pro Maxmiliána chtivé je tu několik fotek z prvního měsíce jeho života. Navíc jsem koupil Lence nový kompakt (Panasonic Lumix DMC-F3), takže fotek bude nyní přibývat výrazně rychleji.
![]() |
| Max_2010_08 |
středa 11. srpna 2010
Publikace v minulosti
čtvrtek 5. srpna 2010
Maxmilián
Deset dní, které ještě zbývali do porodu nám přišlo jako dostatečně dlouhá doba. Naštěstí si však L. již včera sbalila a hned se to hodilo, ve dvě ráno jsme dorazili do porodnice a už jsme tam zůstali. Přetrvávající dilema nad dvěma finalisty při výběru jména jsme museli vyřešit ihned (a zvažovali jsme i variantu dát jména obě) a nakonec se ráno, v 5:30, prodral na svět malinkatý Maxmilián. Tvářil se spokojeně, na rozdíl od své zdrchané matky a unaveného otce.
Nevím, zda nyní ještě budeme mít na něco jiného čas :)
